Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj

YazarMesaj
cynic
-Administrator-
-Administrator-
cynic

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi : Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Pusuda10
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Left_bar_bleue1000/1000Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Empty_bar_bleue  (1000/1000)
AktifLiK:
Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Img_left1000/1000Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Empty
MesajKonu: Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj   Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj EmptyPaz Mayıs 24, 2009 10:38 am

Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj 33434639nn4

Yapım: 2006, İngiltere

Tür: Korku, Gerilim, Macera

Yönetmen: Neil Marshall

Süre: 99 dk.

Oyuncular:

Shauna Macdonald (Sarah) , Natalie Mendoza (Juno)

Alex Reid (Beth) , Saskia Mulder (Rebecca) , MyAnna Buring

Nora-Jane Noone (Holly) , Oliver Milburn (Paul) , Molly Kayll

Konusu:

Genç ve güzel altı maceracı kız arkadaş heyecan dolu bir tatil için bir araya gelirler.

Planları da derin bir mağaraya iniş yapmaktır. Meraklı gözlerle inceledikleri mağarada

büyük bir kayanın düşmesiyle çıkış yollları kapanır. Artık karanlıkta onları aydınlatan

tek şey fenerlerindeki zayıf ışıklardır. Av bekleyen yeraltı dünyasının ev sahipleri en

az başlarına gelen bu olay kadar korkunçtur.

Çıkış yolu arayan bayanlar arasındaki sırlar açığa çıktıkça gerilim de artar.

Birbirlerine sırt dönmeleriyle kurtuluş yolunda artık herkes kendinden sorumludur.

[LINKLERI GOREBILMEK ICIN CEVAP YAZIN YADA HEPSI BURADA REKLAMINA TIKLAYIN]

[LINKLERI GOREBILMEK ICIN CEVAP YAZIN YADA HEPSI BURADA REKLAMINA TIKLAYIN]

Cehenneme Bir Adım-The Descent/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Macera/ TR.Dublaj Eajrsh

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prey/ 2007/ Tür: Gerilim, Korku, Macera/ TR.Dublaj
» Ceza – Sakebi/ 2006/ Tür: Gerilim, Korku/ TR.Dublaj
» Arayış - The Return/ 2006/ Tür: Korku, Gerilim, Dram/ TR.Dublaj
» The Hamiltons & Hamiltonlar/ 2006/ Tür: Dram, Gerilim, Korku/ TR.Dublaj
» TAŞ MECLİSİ(2006) KORKU GERILIM