Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı?

2 posters
YazarMesaj
cynic
-Administrator-
-Administrator-
cynic

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi : Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Pusuda10
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Left_bar_bleue1000/1000Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty_bar_bleue  (1000/1000)
AktifLiK:
Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Img_left1000/1000Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty
MesajKonu: Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı?   Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? EmptyPtsi Haz. 08, 2009 6:13 pm

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mehmet Topuz konusunda canlı yayına telefonda bağlanarak tartıştı.

Mehmet Topuz'un hangi kulübe transfer olacağı yılan hikayesine dönerken her iki başkan da geri adım atmadı.
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören programa bağlandı ve "Mehmet Topuz önümüzdeki yıl Beşiktaş forması giyecek" dedi.

Aziz Yıldırım "Mehmet Topuz'un hangi formayı giyeceğini yarından sonra herkes görecek" dedi.
Kayserispor Başkanı Recep Mamur ise "Ben Mehmet Topuz'u TV'de Beşiktaş formasıyla gördüm. Yıldırım Demirören daha sonra beni aradı" dedi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise Pazartesi gününnden itibaren yaşananları şöyle açıkladı:
"Mehmet Topuz'la Pazartesi günü görüştüm. Henüz Topuz'a gelen bir teklif yoktu. Bizden 3.2 trilyon alıyordu. Yeni sezonda ücretinde indirim yapmak istediğimizi ilettim. Ancak Topuz 4.2 trilyon istediğini söyledi. Bu rakam bizi zorlayacaktı ama Başkan Recep Mamur'la görüşeceğimi söyledim. Topuz, transfer teklifi gelirse kolaylık yapılmasını istedi. Daha sonra Fenerbahçe transfer teklifi yaptı ve prensip anlaşmasına vardık. Pazartesi günü imzaları atmak birraya geleceğiz. Topuz'un Beşiktaş'la anlaştığını ve siyah-beyazlı formayı giydiği televizyonda gördüm. Beşiktaş daha sonra bizi aradı ancak Fenerbahçe'ye söz verdiğimizi ilettik. Daha fazla para kazanmak için ortalığı kızıştırdığımız söyleniyor. Böyle bir şey mümkün değil"
kahraman
-Administrator-
-Administrator-
kahraman

Erkek
İş/Hobiler : Kimya Öğrencisi , Hobilerim : Hayal Kurmak
Lakap : ArAp
Ruh HaLi : Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Ozlemi10
Tecrübe Puanı : 2059

AktifLik
PayLaşım:
Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Left_bar_bleue311/1000Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty_bar_bleue  (311/1000)
AktifLiK:
Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Img_left299/1000Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty_bar_bleue  (299/1000)

Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı?   Sizce Mehmet Topuz konusunda kim haklı? EmptySalı Haz. 09, 2009 2:31 pm

Mehmet Topuz önce Aziz Başkan ile görüşmüş Aziz başkanda benim aram iyi recep başkanla aramı bozamam deyip . Mehmet TOPUZ'A rett kararı veriyor. Sonra Mehmet Topuz'da gidip beşiktaş ile anlaşıyor nedense anlaştıktan sonra fener hemen arayıp Topuzu bize satın diyor. Sonra beşiktaş arıyor . Kayserisporda biz fenere söz verdik diyor .
Bana göre MEHMET TOPUZ sonuna kadar haklı .
Önce istenilmiyor . Mehmet topuz arıyor Yıldırım Demiröreni tamam olur hemen gel diyor . Demirören sonra ne oluyor Aziz yıldırım sorun çıkıyor. Mehmet topuz ben o formayı artık giymem diyor . ben olsam onun yerinde bende aynısını yaparım peki aziz başkan ne yapıyor . Artık o adamın futbol kariyeri bitmiştir diyor . Bu hakmı sizcE ?
http://www.prozody.forumzen.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beşiktaş'tan Mehmet Topuz'a tepki
» Mehmet Topuz kulüp binasında...
» Fenerbahçeli taraftarlar Mehmet Topuz'u istemiyor
» Topuz’un değil, Kayseri’nin kafası karışıktı
» Rıdvan Dilmen: Topuz Fener'e gitmek için beni aradı