Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz

YazarMesaj
cynic
-Administrator-
-Administrator-
cynic

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi : Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Pusuda10
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Left_bar_bleue1000/1000Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Empty_bar_bleue  (1000/1000)
AktifLiK:
Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Img_left1000/1000Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz Empty
MesajKonu: Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz   Rıdvan'ı hiç böyle görmediniz EmptyC.tesi Haz. 13, 2009 3:40 pm

Türk futbol tarihi transferin çalım ustalarıyla dolu..

TÜRK futbol tarihi transferin çalım ustalarıyla dolu.. Son 20 yılda Rıdvan Dilmen’den M.Topuz’a dek birçok isim transferde attıkları geri adımlarla dikkat çekti. 1988’de G.Saray ile anlaşan ve sarı-kırmızılı formayı giyen Rıdvan Dilmen, daha sonra F.Bahçe’de karar kıldı ve kulübünde efsane oldu. Yine 1995’te G.Birliği’nin G.Saray’a verdiği Tarık Daşgün, F.Bahçe tarafından kaçırıldı.. Sarı-lacivertli forma ise Tarık’a iyi gelmedi.

SON dönemlerde F.Bahçe ile anlaşan İbrahim Toraman Beşiktaş’a, G.Saray’a söz veren İlhan Mansız, Okan Koç ve Çağdaş Atan Beşiktaş’a imza attı. Kulübünün Beşiktaş’a verdiği Mondragon da G.Saray’la sözleşme imzaladı.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yok böyle bi şey :)
» Atom bombası böyle patlıyor
» Sertab Erener - Bu Böyle 2009
» ben yazmakta zorlanıyorum ıkıde bır kıtlenıyor haberınız olsun msj bıle yazmıyorum artık mecbur boyle yazdım dızıler dıye bolum acaresanız orayla ılgılenebılırım yada yararlı programlar ne bıleyım odevler fılan gıbı