Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6

YazarMesaj
cynic
-Administrator-
-Administrator-
cynic

Erkek
Lakap : UNREAL
Ruh HaLi : Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Pusuda10
Tecrübe Puanı : 6884

AktifLik
PayLaşım:
Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Left_bar_bleue1000/1000Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
AktifLiK:
Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Img_left1000/1000Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Empty
MesajKonu: Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6   Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 EmptyPaz Haz. 14, 2009 5:46 pm

Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 2cff88h

Yönetmen

Gabriele Muccino

Senaryo

Grant Nieporte

Yapımcı

Will Smith, Jason Blumenthal, Steve Tisch, Todd Black, James Lassiter

Görüntü Yönetmeni

Philippe Le Sourd

Müzik

Angelo Milli

Dağıtım

Warner Bros

Filmin Websitesi

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Süre

2 saat 3 dk

Gösterim Tarihi

13 Mart 2009 (Türkiye)

Tür

Dram

IMDB Puanı

7.6/10

Yapım

2008 ~ ABD

Oyuncular

Will Smith (Ben Thomas) , Woody Harrelson ( Ezra Turner) , Michael Ealy (Ben in Kardeşi) , Barry Pepper ( Dan) , Elpidia Carrillo (Connie Tepos) , Rosario Dawson (Emily Posa)

Filmin Özeti

Ben Thomas(Will Smith), geçmişindeki bazı hatalardan dolayı suçluluk duyan, intiharı düşünecek kadar depresif bir insandır. Kafasında devamlı intihar düşüncesinin dolaştığı Ben, hayatına giren tamamen yabancı 7 kişi vesilesiyle kefaretini ödeme şansını yakalayacak; bu sırada kalp hastalığı olan Emily'de (Rosario Dawson) aşkı bulacaktır.

NOT

* Eğer filme tıkladığınızda sayfa değişiyorsa o açılan sayfanın sağ üst tarafında bulunan 'Skip This AD' butonuna tıklayın ve filminizi izlemeye devam edin...

'

Yedi Yaşam (Seven Pounds)/ 2008/ Tür: Dram / Türkçe Dublaj/ IMDb: 7.6 Galatasaray26np1vh4

"Divx Filmleri Yüklemek Çok Mu Uzun Sürüyor? [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]..."

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Direniş - Defiance (2008) Türkçe Dublaj / Dram, Savaş / USA
» Savage Ailesi (The Savages)/ 2007/ Tür: Dram, Komedi / IMDb: 7.4 / TR. Dublaj
» The Boy in the Striped Pyjamas [2008] Tr Altyazi ~ IMDB 7.8 ~ Dram Sevenlere
» Öpücük & Kisses (2008) Altyazılı - Dram - imdb : 8.0 - İrlanda İsveç
» Öpücük & Kisses (2008) Altyazılı - Dram - imdb : 8.0 - İrlanda İsveç