Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mirror's Edge İncelemesi

YazarMesaj
burak21
-Haberci-
-Haberci-
burak21

Erkek
Lakap : Arap 2 xD
Ruh HaLi : Mirror's Edge İncelemesi Psikop10
Tecrübe Puanı : 82

AktifLik
PayLaşım:
Mirror's Edge İncelemesi Left_bar_bleue11/1000Mirror's Edge İncelemesi Empty_bar_bleue  (11/1000)
AktifLiK:
Mirror's Edge İncelemesi Img_left16/1000Mirror's Edge İncelemesi Empty_bar_bleue  (16/1000)

Mirror's Edge İncelemesi Empty
MesajKonu: Mirror's Edge İncelemesi   Mirror's Edge İncelemesi EmptyCuma Ocak 30, 2009 3:57 pm

En son inceleme yazalı bayağı oldu, GTA 4 incelemesinden sonra ortalarda gözükmedim. 2009’a girme sürecinde ‘Ne güzel oyun çıkmıyor, oh iyi yatarım ben’ diyerek epey bir kaytardım. Ama bu oyun şirketleri hiç durmuyor ki; bize de yatmak nasip olmuyor. Kaldığımız yerden devam edelim bakalım, buyurun; Mirror’s Edge neyin nesiymiş görelim.
Mirror's Edge İncelemesi 1
EA’nın geçen seneyi iyi geçirdiği söylenemez. Fifa’nın vasatlıktan öteye gidememesi, NBA serisinin bilgisayar versiyonunun çıkmaması, NFS serisinin hasta adam rolüne girmesi, Red Alert 3’ün büyük bir kesimce beğenilmemesi ki ben beğenmiştim ve daha neler neler. EA’ya bir şeyler oluyordu, orası su götürmez bir gerçekti, asıl nokta bu efsane oyun firması neden bu hale gelmişti, açıkçası ben anlayamadım. Ama biliyorduk; EA büyük bir firma ve yerden kalkmasını bilir, bu sürecin üstesinden gelir. Fifa’yı ne kadar yerden kaldırırlar bilemem ama başka yapımlarla büyük işler yapacaklarına inanıyorum. EA’da kendine inanmış ve yapımcılar demişler ki; ‘Yıla nasıl başlarsak öyle gider’. Acaba Mirror’s Edge bu yılı EA için nereye götürecek? (devamı..)

Mirror's Edge İncelemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Knife Edge (Altyazılı)
» İhanet-The Edge (1997-Türkçe Dublaj) VCD
» The Cutting Edge Going for the Gold – Buz Üstünde Aşk (Türkçe Dublaj)
» Hired Guns The Jagged Edge - 2008 - FULL - Oyun indir - Oyun Download