Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Download Oyun,indir,Yama,Crack,Serial,Karahan Online hile,Knight Online,Private Serverler

Download Oyun, indir, Yama Crack, Serial, KnightOnLine Spor, FB...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR"

YazarMesaj
burak21
-Haberci-
-Haberci-
burak21

Erkek
Lakap : Arap 2 xD
Ruh HaLi : ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Psikop10
Tecrübe Puanı : 82

AktifLik
PayLaşım:
ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Left_bar_bleue11/1000ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Empty_bar_bleue  (11/1000)
AktifLiK:
ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Img_left16/1000ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Empty_bar_bleue  (16/1000)

ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Empty
MesajKonu: ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR"   ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" EmptyPtsi Şub. 02, 2009 9:14 am

Resmi büyütmek için tıklayın

ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR" Alex-taraftarimiz-bir-isik-ariyorsa-bu-takim_o
Resmi büyütmek için tıklayın

Fenerbahçeli Futbolcu Alex, Sarı-lacivertli Taraftarların Kendilerine Güvenmesini İstedi.
Fenerbahçeli Futbolcu Alex, Sarı-lacivertli Taraftarların Kendilerine Güvenmesini İstedi.
Fenerbahçeli futbolcu Alex, Sarı-Lacivertli taraftarların kendilerine güvenmesini istedi.
Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşma sonrası basın menusplarının sorularını yanıtlayan Brezilyalı futbolcu, iyi oynamadıklarını belirterek, ''Bu akşam istediğimiz futbolu sahaya yansıtamadık. Hocamızın dediklerini belki sahada uygulayamadık. Ben de kendi perfonmansımı beğenmiyorum; fakat bir futbolcu alıştırdığı perfonmansı göstermesi mümkün değil. Belki bu maçta kötü oynadım ama heran patlama yapabilirim. Beklenen Alex'i her an bir maçta görebilirsiniz. Bir zaman veremezsiniz. Her an ortaya çıkabil

window.google_render_ad();

Taraftarlarımız ise bize güvenmeye devam etsin. Bir karamsarlık seziyorum; ama buna gerek yok. Bu takım bir çok başarılara imza attı. Sezon ortasındayız ve herşey bitmiş gibi bir karamsarlık görüyorum. Bir ışık arıyorlarsa bu ışık bu takımdır. Rakiplerimize baktığımızda arada çok fazla bir puan farkı yok. Onların yapacağı bir hatada ise biz öne geçebiliriz. Işık aranıyorsa ışık bu takımın ta kendisidir.'' dedi.
Brezilyalı futbolcu Güiza-Semih ikilisinin beraber oynaması konusunda ise, ''Bu sorunun muhatabı ben değilim. Teknik direktörümüze sormalısınız.'' ifadesini kullandı.
Gaziantepspor tarafında ise kaçan galibiyetin burukluğu yaşanıyordu. Kırmızı-Siyahlı futbolculardan Erman, son dakikalarda yedikleri beraberlik golü nedeniyle üzgün olduklarını söyledi.
Ara transferde Fenerbahçe'nin gündeminde olan Bekir ise kendisi açısından zor bir karşılaşma olduğunu ifade ederek, ''Açıkcası kendimi bu maça hazırlamakta zrlandım ama takımım adına en iyisini yaptığıma inanıyorum. Tabii ki Fenerbahçe'de oynamak isterim. Her futbolcunun hayali vardır. Ama benim sözleşmem devam ediyor, zamana bırakacağız.'' diye konuştu.
KIZIL: ''OYNANAN FUTBOLDAN MUTLUYUM''
Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl da, takımının ortaya koyduğu futboldan son derece memnun olduğunu söyleyerek, ''En az 3-0 olacak maçtı. İnanıyorumki Fenerbahçelilerde bizi alkışladı. Futbolumuzdan gururlandık. Fenerbahçe gibi böylesine büyük bir camiaya karşı bu futbolumuzu oynamamız beni gururlandırdı. Transferlerimiz devam ediyor. Yarın çok iyi bir forveti daha kadromuza dahil edeceğiz.'' dedi. (CİHAN)

ALEX: "BU TAKIM IŞIĞIN TA KENDİSİDİR"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NY Times, yılın oyunu olarak "GTA4'ü" seçti
» Ertuğrul Sağlam: "Amaç Kupayı Almaksa Kim Olursa Olsun Elememiz Gerekiyor"
» Beşok: "Paralarımızı Düzenli Olarak Alamıyoruz"
» "Anadolu Atağı Lige Keyif Katıyor"
» NURULLAH SAĞLAM: "İLK YARIDA BİZİM DİLLENDİRDİĞİMİZ, SEYİR ZEVKİ YÜKSEK VE GÜZEL FUTBOL SÖZÜNÜ ŞİMDİ TÜRKİYE TELAFFUZ EDİYOR"